Temat: Moja droga

Tytuł do mojej zakładki wymyśliłem po zadaniu sobie pytania co lubię robić w swoim życiu? Od chłopięcych lat interysowały mnie podróże, fotografia.Czułem się jak wolny człowiek ciekawy świata, poznawania nowych miejsc.

Kupiłem sobie motor Osę jako środek do podróżowania. Aparat Zenit do robienia zdjęć. W moim zakładzie pracy organizowałem wycieczki, kierunek Bieszczady, Beskid Śląski okolice Karpacza, Zakopanego, oraz Olsztyna.

Następnym etapem mojej przygody turystycznej było prowadzenie krajowych wycieczek autokarowych jako pilot. Wspaniała towarzyszka życia moja żona, jest inzspiracją i bankiem ciekawych pomysłów. Pozwala mi to na łaczeniu swoich zainterysowań, z aktywnym spędzaniu wolnego czasu.

Po przejsciu już wkrótce na emeryturę ruszam w nieznanne jeszcze nie odkryte przezemnie miejsca w Polsce. Polska jest moim zdaniem piękna i mało doceniona jako kraj turystyczny.Pragnę podzielić się pięknymi miejscami w których byłem i mam zamiar jeszcze poznawać i odkrywać.

W mojej zakładce podzielę się moimi zdjęciami, filmikami,oraz szlakami przebytych podróży, proszę uczestniczcie wraz ze mną i dzielcie się informacjami.

Poznajmy piękne miejsca razem 🙂

Close Menu