Nasza wolność.

Każdy z nas jest miłością Stwórcy, niepowtarzalny jedyny we wszechświecie. Kochając siebie bardziej niż wszystko co istnieje, to pułapka dla samego siebie.  Zastanawiam się jak bardzo komplikujemy sobie, oraz innym życie.

Czas który jest nam dany pozwala przeżywać, uczyć się i  wzrastać duchowo… Nasza wolność daje różne wybory w podejmowaniu swoich decyzji . Serce moje oddaje Bogu usiłując rozeznać co jest dobre, nigdy nie stawiam na swoje korzyści, lecz na dobro służenia, innym. Dostaje więcej niż bym sobie wymarzyła. Pewnego dnia udałam się z moim mężem do Sanktuarium Ojca Pio. Dzień był piękny, słoneczny była to niedziela, zamiarem naszym była msza święta oraz odpoczynek. Radość  nasza  pod każdym względem , kazanie dotknęło nasze serca i dało nam dużo do myślenia. Nie zapomnę serdecznego zaproszenia przez panie i panów, obsługujących,, Kawiarenkę Apostołów.” Wypiliśmy sobie kawę + ciasto w towarzystwie nieznanych nam osób. Nie trwało to długo, nawiązaliśmy rozmowę, która przemieniła się we  wspaniałe rozwijanie swoich talentów, pogłębiając swoją wiarę. Bóg działa w różny sposób, puka delikatnie do nas, i czeka bo chce uczestniczyć w naszym życiu .

Kim jest dla ciebie Jezus? Odpowiadając na to pytanie, zobaczymy jaka jest nasza wiara.  Odpowiedziałam sobie na to pytanie chociaż chwilę musiałam pomyśleć, zachęcam do tego.

Close Menu